محفظة

 

Firmamız  ''Hep birlikte'' sloganıyla 2007 yılında Birlik Gayrimenkul& Yatırım Danışmanlığı  olarak Kuşadası bölgesinde Emlak Sektörüne  giriş yapmıştır.
Faliyat konumuz  Villa,yazlık,arsa,ticari alanlar,turizm alanları,tarım alanları satış ve kiralama,satış ve kiralama sonrası hizmetlerdir,
2007 yılından  bu güne kadar Kuşadası bölgesinde bir çok konut satışına aracılık etmiştir.. 
Müşteri memnuniyeti, güven, değerinde ve doğru yatırım ilkelerini esas alan firmamız taahhütlerini yerine getirmekle gösterdiği titizliğiyle hak ettiği teveccühü kazanmış, konut yatırımında ilgi odağı haline gelmiş ve sektöründe güçlü bir temsilci olarak kalitenin simgesi olmuştur.
 Wep sayfamız  ile hayatınızı dahada kolaylaştırılabilir duruma getirip ,Hayalinizdeki evinize daha kolay ulaşabilmenizi sağladık

Birlik Gayrimenkul & Yatırım Danışmanlığı güvencesi ile tanışmanız için elinizdeki gayrimenkulu kayıtlarımıza eklemeniz yeterlidir. 

نبذة عنا AR-Şirketimiz ve verdiğimiz hizmetler hakkındahakkında detaylı bilgi. ,AR-Emlak, Komisyoncu, Emlak Ofis, Daire, Site, Kooperatif, Villa, Yalı, Köşk, Kosk, Yali, Müstakil, Ev, Mustakil, Ofis, Depo, Dukkan, Dükkan, Fabrika, Otel, Restorant, Restaurant, Bina, Konut, Turistik, Tarla, Sanayi Arsası, Arsa, Satılık, Satilik,Devir, Devre, Mülk, Mulk, Apartman, Restoran, Plaza AR-Şirketimiz ve verdiğimiz hizmetler hakkındahakkında detaylı bilgi.